Kurs Nauczycielski Polska 2016

BODY CONTROL PILATES:  MATWORK

Od 1995 roku Body Control Pilates działa w czołówce światowych popularyzatorów pilatesu. Przecieraliśmy szlaki rozwijając metodę grupowych zajęć na matach i tworząc innowacyjne programy szkoleniowe dla nauczycieli, dzięki którym nieomal każdy ma dostęp do korzyści, jakie płyną z ćwiczeń pilates.

041
Warsztaty wprowadzające do Body Control Pilates, prowadzi Philippa Satchwell.

Dziś Body Control Pilates cieszy się opinią organizacji, która wyznacza międzynarodowe standardy jakości w bezpiecznym i skutecznym nauczaniu tego systemu ćwiczeń. To również największa europejska organizacja zrzeszająca zawodowych nauczycieli pilatesa. Wszyscy jej członkowie ukończyli co najmniej pełny kurs szkoleniowy Body Control Pilates: Matwork (brytyjski Level 3) i pracują kierując się Kodeksem Etyki Zawodowej, który zawiera wytyczne dotyczące standardów nauczania, etyki zawodowej i dalszej edukacji.

Mamy dzięki temu pewność, że nasi nauczyciele stale rozwijają swoje umiejętności i wiedzę. Wszyscy, którzy zdobyli podstawowe kwalifikacje w Body Control Pilates zyskują dostęp do ponad trzydziestu dalszych kursów.

Co zyskujesz kończąc kurs?

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Elementy kursu

Gdzie i kiedy?

Koszt kursu

 

Kontakt

Wszelkich informacji na temat warsztatów i kursów nauczycielskich udziela Joanna Ganszyniec – polski partner edukacyjny Body Control Pilates.

Więcej o metodzie Body Control Pilates na www.bodycontrolpilates.com oraz www.dobrypilates.pl