Kurs Nauczycielski Polska 2016

BODY CONTROL PILATES:  MATWORK

Kim jesteśmy?

Co zyskujesz kończąc kurs?

Szkolenie nauczycielskie na macie zapewnia podstawy, na których zbudowany jest cały  dalszy program szkoleniowy. Nasze słynne podejście do metody Pilatesa oparte jest na serii ćwiczeń na macie oraz sposobie ich nauczania, właściwym tylko Body Control Pilates: dajemy uczniom czas, aby nabrali świadomości ciała i poprawili swoje wzorce ruchowe. Te podstawowe zdolności stanowią wstęp do bardziej zaawansowanej pracy, prowadzącej ku klasycznemu repertuarowi ćwiczeń.

H43A0019_edit
Kurs Transformacyjny Body Control Pilates, jesień 2014.

Kurs uczy systemu ćwiczeń i umiejętności nauczycielskich potrzebnych podczas prowadzenia zajęć. W bardzo solidny sposób przygotowuje do nauczania umiejętności ruchowych potrzebnych, by czerpać pełnię korzyści z pilatesu.

Program kursu obejmuje materiał, który można dostosować do każdego klienta, niezależnie od jego możliwości fizycznych.

Absolwenci posiadają kwalifikacje, aby uczyć Body Control Pilates zarówno podczas zajęć grupowych jak i indywidualnych. Kurs spełnia wymogi Europeah Health and Fitness Association, dotyczące szkoleń pilates, jednak jego zawartość jest zdecydowanie szersza, niż wymaga tego standard i dzięki temu postrzegany jest jako międzynarodowa norma.

Wszyscy uczniowie mają dostęp do mentora, z którym mogą się skontaktować podczas kursu, jeśli potrzebują porady lub wsparcia. Aby zapewnić najwyższą jakość nauczania, ilość uczestników w kursie nie przekracza 15 osób.

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Elementy kursu

Gdzie i kiedy?

Koszt kursu

Kontakt

Wszelkich informacji na temat warsztatów i kursów nauczycielskich udziela Joanna Ganszyniec – polski partner edukacyjny Body Control Pilates.

Więcej o metodzie Body Control Pilates na www.bodycontrolpilates.com oraz www.dobrypilates.pl