Kurs Nauczycielski Polska 2016

BODY CONTROL PILATES:  MATWORK

Kim jesteśmy?

Co zyskujesz kończąc kurs? 

Dla kogo przeznaczony jest kurs?

Od samego początku celem Body Control Pilates było umożliwienie każdemu dostępu do korzyści, jakie płyną z ćwiczenia pilatesu. Wiemy, że doskonali nauczyciele mogą wywodzić się z wielu środowisk i nie mamy ścisłych kryteriów selekcji osób, które chcą zostać nauczycielami pilatesu.

H43A9766_edit
Sarah Marks podczas jesiennego Kursu Transformacyjnego Body Control Pilates.

Wymagamy jednak, aby wszyscy chętni mieli za sobą co najmniej pół roku regularnych lekcji z nauczycielami Body Control Pilates. Jeśli z przyczyn geograficznych bądź innych nie jest to możliwe lub jeśli chętny jest już nauczycielem pilatesu i chce się przekwalifikować, zaprosimy go na nieformalną ocenę wstępną. Przyznanie miejsca na kursie odbywa się pod warunkiem, że chętny będzie uczęszczał na regularne zajęcia bądź okazjonalne warsztaty Body Control Pilates w czasie, jaki dzieli przyznanie miejsca od daty rozpoczęcia kursu. Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę, że w Polsce nie ma wielu aktywnych nauczycieli Body Control Pilates, dołożymy wszelkich starań, aby wszystkim zainteresowanym udziałem w kursie nauczycielskim zapewnić możliwość udziału w warsztatach i specjalnie organizowanych zajęciach.

Grupa szkoleniowa liczyć będzie maksymalnie 15 osób.

Elementy kursu

Gdzie i kiedy?

Koszt kursu

Kontakt

Wszelkich informacji na temat warsztatów i kursów nauczycielskich udziela Joanna Ganszyniec – polski partner edukacyjny Body Control Pilates.

Więcej o metodzie Body Control Pilates na www.bodycontrolpilates.com oraz www.dobrypilates.pl